Betlémské světlo

Nemáte ještě Betlémské světlo? Ještě to stihnete! 🙂

Že bychom zapomněli na rozdávání Betlémského světla? 🤔
💪 Není tomu tak. V letošním roce, ale tuto vánoční tradici budeme muset pojmout v trochu jiném duchu a jiném formátu, než jsme byli zvyklí řadu let minulých.
👉 Letos jsme se kvůli situaci a opatřením týkající se COVID-19 rozhodli světlo distribuovat na 3 místech po Litomyšli, aby nedocházelo k hromadění lidí. Jsme si ale vědomi, že i na těchto místech se budou potkávat lidé a proto prosíme, abyste dbali pokynů skautů a skautek, které budou světlo rozdávat, abychom ochránili zdraví svoje i zdraví ostatních.
Světlo v letošním roce budeme rozdávat:
🔥 na hřbitovním kostele sv. Anny (bod 1 na mapě)
🔥 u vchodu do Gymnázia Aloise Jiráska (bod 2)
🔥 u sochy sv. Jana Nepomuckého na Lánech (bod 3).
Na těchto místech budeme rozdávat světlo na Štědrý den od 14:00 do 17:00. Mimo tento čas bude světlo také dostupné na mších svatých v neděli 20. 12. 2020 a na Štědrý den.
Tento rok se budeme muset obejít také bez tradičního svařáku, který z pochopitelných důvodů nebudeme prodávat.
Doufáme, že tuto nezvyklou situaci společně zvládneme a prožijeme vánoční svátky, alespoň tak, jak nám situace dovolí.
Přejeme krásné svátky.