Co děláme?

Kdo jsme?

Jsme velká parta holek od 6 let, které baví trávit svůj volný čas společně, milujeme přírodu a pořád se smějeme. A hlavně spolu kamarádíme 🙂

Kam patříme?

Jsme součástí mezinárodní organizace (Junák – český skaut, z. s. ), která má více než 60 000 členů a dloooouhatánskou tradici.

Co děláme?

Scházíme se jednou týdně na schůzkách, kde se společně učíme, hrajeme hry, povídáme si, zkrátka děláme, co nás baví. Jednou za měsíc se společně s celým oddílem vydáme za hranice našeho města na výpravu (věšinou přes jednu noc). No a pak společně celý rok vyvrcholí v letních měsících na skautském letním táboře!
Celým rokem nás provází celoroční příběh/hra, kde zažíváme různá dobrodružství a odkrýváme tajemství a překonáváme nástrahy, které nás potkají. O program se starají vedoucí, kteří sami chodí do oddílu už nějaký ten rok.