Dlouho jsme se neozvali!

Teda, to je doba, co se děje?

Nebyli jsme tu teď chvíli aktivní, ale na facebookové stránce se pořád něco děje. 🙂 Podzim uplynul jako voda, byli jsme běhat na Lánské hučce, v říjnu zahájily oddílový rok zahajovací výpravou do České Třebové a dozvěděli jsme se celoroční hru, která nás od té doby provází. V listopadu jsme vyrazili na dlouhou cestu do Lanškrouna, zneškodnili jednoho padoucha a už byl konec podzimu.

V prosinci jsme si společně udělali vlastní Vánoce v klubovně, nechyběl ani bramborový salát, stromeček, dárečky a spoustu vánočních zvyků.

No a co nás čeká dál?

V lednu si dáváme výpravovou pauzu. Nastává zkouškové období a proto, aby oddíl dobře fungoval, musí se i vedení věnovat pilně studiu na vysokých školách.

V únoru zveme všechny rodiče a příznivce střediska či oddílu na farní a skautský benefiční ples do čisté hned 1. února. Děti se mohou těšit na výpravu víkend po jarních prázdninách – 15. – 16.2. a na další 8.-9. března.

Také vybíráme do 18.1. registraci pro rok 2019, datum je závazné a kdo peníze do té doby neodevzdá, bohužel ho nebudeme moci registrovat.

Doufáme, že nový rok 2019 bude minimálně stejně dobrý jako ten 2018!

Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *